Zoeken
Nieuwsbrief
Rubrieken
Anno en Sportgeschiedenis WK special (5)
Atletiek (326)
Auto- en motorsport (80)
Ballen (26)
Basketbal (49)
Boksen (138)
Bowls (2)
Cerilly en de Tour de France (2)
Cricket (19)
Darts (10)
De Klassieker (149)
De verjaardag van Bep van Klaveren (19)
Diversen (15)
EK dagboek (28)
EK voetbal 2008 (67)
Gegroet Beijing, hier Olympia! (15)
Gewichtheffen (12)
Golf (11)
Het ontstaan van de Spelen (38)
Het stadioncomplex (9)
Hockey (52)
Honk- en softbal (20)
Judo (35)
Karin in Peking (9)
Lacrosse (4)
Nederlands goud (116)
Nico Scheepmaker Beker (67)
Olympisch Stadion Amsterdam (515)
Olympisch vuur (75)
Olympische Spelen Algemeen (203)
Olympische Winterspelen (225)
Olympische Zomerspelen (793)
Op weg naar Peking (558)
Opmerkelijke sporten (16)
Overig (211)
Paardensport (42)
Persberichtmomenten (10)
Politiek (4)
Roeien (46)
Rugby (26)
Schaatsen (467)
Schermen (13)
Schietsport (10)
Snooker (22)
Sport (niet) in beeld (15)
Sport en politiek (457)
Sport in beeld (602)
Sportboeken (647)
Sportdocumentaires IDFA 2010 (10)
Sportdvd's (38)
Sportfilmfestival Den Bosch (21)
Sportjournalistiek (116)
Tennis (85)
Turnen (42)
Uncategorized (4)
Vergeten sporthelden (108)
Voetbal (2032)
Volleybal (17)
Werk (1)
Wielrennen (685)
Zeilen (24)
Zwemmen (116)
Subside Sports
KillerTees T-shirts
Voetbalkleding
Vakantie Griekenland
Voetbalshirts.com
Fotogeschenken
Druh Belts
Teamkleding
MEC Training
Aart Kok Vouwwagens
Combi-Camp Vouwwagens
Tuinhuisjes & paardenboxen
Multimediaal
Olympische stadions in de tijd, De Feyenoord sportquiz, Sportnieuws op de kaart, een tag cloud, en het Sportbeeld van de dag archief. Kijk verder »
Danny Blind geeft een boek aan zoon Daley
Door Jurryt van de Vooren 27-11-2008Joeptjoep-moment! We gaan een filmpje kijken over een nieuw Ajax-boek. Vorige week is namelijk Ajax, Wereldclub verschenen met 577 foto’s. Clubarchivaris Wim Schoevaart kreeg het eerste exemplaar om dat door te geven aan Danny Blind. En die gaf het weer aan zoon Daley. Boek hier kopen (de luxeversie hier).
Ajax, Wereldclub is gemaakt door Michel Sleutelberg, Jacob Bergsma, Erik Somers en René Kok. Uit het gezamenlijke fotoarchief van Ajax en de Supportersvereniging Ajax met zo’n 100.000 (!) foto’s zochten ze er 577. Hieraan zijn korte verhalen gekoppeld.
Dit boek is opgedragen aan Wim Schoevaart, archivaris, erelid en cultuurbewaarder van de club. Vorige week kreeg hij het eerste exemplaar in ontvangst. Volgens de Ajax-site gaf hij het boek door aan Danny Blind, die het op zijn beurt weer aan zijn zoon Daley gaf, speler bij Jong Ajax.
.jpg)
“Het is een prachtig boek geworden”, zegt Danny Blind op de Ajax-site. “Daarom ben ik ook op de uitnodiging ingegaan voor deze presentatie. Daley en ik hebben nog nooit samen een interview of een ander publiek optreden gedaan. Dat heb ik altijd afgehouden, want ik vind dat Daley niet gezien moet worden als 'de zoon van'. Hij moet het uiteindelijk allemaal zelf doen. En door hem dit boek te overhandigen, geef ik nu ook de 'lijn-Blind' door.”
Boek hier kopen. De luxe-uitvoering koop je hier.
Einde Joeptjoep-moment.




