Sportgeschiedenis

Sportgeschiedenis

Eeuwen in beweging: Beeld, geluid en boeken over Voetbal, Zwemmen, Balsporten, Vechtsport, Wintersport en de Olympische Spelen

  • Contact
  • Quiz
  • Encyclopedie
  • Sportboekprijs
  • Portfolio
18 jun 2020
Beeld en geluidNieuwPodcast en radio

Podcast: Het sportleven in de jaren zestig

De beste ideeën voor een podcast zijn meestal heel simpel: in dit geval Rik Bouman die met zijn vader Jan praat over zijn leven als profvoetballer in de jaren zestig.

De hele serie tot nu toe staat hier!

Sportgeschiedenis

Berichtnavigatie

Vorige artikel

Het sportieve hoogtepunt van voetbalclub Juliana uit Kerkrade

Volgende artikel

Precies 65 jaar geleden speelde Garrincha tegen Faas Wilkes

Gerelateerde artikelen

NieuwOlympische Spelen

De Olympische Spelen van Tokio die nooit zijn geweest

Jurryt van de Vooren 21/09/202121/09/2021
NieuwWielrennen

Twintig jaar later opnieuw kijken: Wilfried de Jong bij Parijs – Roubaix

Jurryt van de Vooren 06/04/201808/04/2018
NieuwVoetbal

Geen woorden maar kaarten: een boswandeling door het Friese voetbal

Jurryt van de Vooren 30/11/201727/11/2018

Wij spannen ons naar het beste vermogen in om - indien en waar nodig - toestemming te vragen van rechthebbenden, geportretteerden en andere belanghebbenden ten aanzien van teksten, foto's en ander materiaal ten behoeve van de artikelen. Helaas is dit niet in alle gevallen mogelijk. Indien u van mening bent dat uw toestemming ten onrechte niet is gevraagd en uw wilt daarover contact opnemen, dan kunt u het contactformulier invullen.

Waardeer deze site!

Onze content is gratis. Vond je het de moeite waard? Dan kun je dat laten blijken met een kleine financiële bijdrage.

Mijn gekozen waardering € -

Made by Reporters Online